Proslavil se jako bubeník hard rockové skupiny Guns N'Roses v letech 1985 až 1990. Byl vyhozen v roce 1990 během nahrávání alb Use Your Illusion I a Use Your Illusion II. Skupina vinila Adlera za jeho drogovou závislost, byl nahrazen bývalým bubeníkem skupiny The Cult Mattem Sorum, v současné době je členem Velvet Revolver.

V letech 1985-1990 působil v rockové kapele Guns N' Roses, odkud byl v roce 1990 vyhozen.  Fanoušci GNR se často dělily na dva tábory: jeden, zbožňující dřívější Guns a jeho zvuk s Adlerem a na druhý, preferující tvrdší zvuk s Mattem Sorum. Izzy Stradlin opoustil kapelu ne dlouho poté co byl vyhozen Adler a později tvrdil, že Adlerovo hra na  bicí byla klíčová.

Po vyhození Adler dále pokračoval v užívání drog což mělo za následek mozkovou příhodu a poškození jeho hlasivek. Nyní je již čistý a hrává ve své kapele Adler 's Appetite mnohé cover verze písní od GNR. Také obnovil přátelské styky s bývalými členy kapely.

Když Slash a Duff začaly vytvářet skupinu Velvet Revolver, Adler řekl, že historie by se mohla opakovat a on by mohl znovu s nimi hrát. Namísto toho se bubeníkem stal Matt Sorum.