více >>

Jako průkopník v personalizovaném kosmetickém ošetření využila značka Biologique Recherche svých odborných znalostí z této oblasti, aby rozšířila individualizovaný přístup vytvořením speciálního programu péče na míru.

Program Haute Couture byl navržen tak, aby poskytl pro každý Skin Instant© (stav pleti) vhodné produkty a unikátní ošetření vytvořené pouze pro Vás. Měsíční Haute Couture program je nyní nově v nabídce expertních salonů Biologique Recherche v České republice a na Slovensku. 

Stejně jako módní návrháři připravují novou kolekci, vyvíjí naši experti produkty na míru, pro každého klienta individuálně v naší laboratoři v Paříži. Jejich jedinečné a vysoce koncentrované složení kombinuje vědecký přístup k personalizovanému kosmetickému ošetření s cílem dosáhnout okamžitých a mimořádných výsledků. Zcela unikátní přístup Biologique Recherche je založen na výjimečném pohledu na pleť, upouští od konformních metod dělení pleti, místo toho pracuje se Skin Instant© (aktuální stav pleti).

Program Haute Couture trvá jeden (1M) nebo šest (6M) měsíců, v závislosti na variantě, kterou si na začátku zvolíte. „V České republice a na Slovensku zatím startujeme s měsíční variantou Haute Couture programu, půlroční spustíme až v druhé fázi. Během měsíčního programu obdrží klient jeden set personalizovaných produktů pro domácí péči vytvořených na základě vstupní diagnostiky pleti a podstoupí dvě 90minutová booster ošetření v salonu“, vysvětluje Jana Kedroňová, PR manager značky Biologique Recherche.

Měsíční set Haute Couture produktů pro domácí použití je tvořen dvěma krémy, sedmi séry na obličej, krk a dekolt a jedním očním sérem. Obdržíte luxusní balení produktů, které nesou na štítku obalu Vaše iniciály. Dále set obsahuje osobní kartu s popisem používání a kartu se seznamem ingrediencí.

Po skončení programu se pak společně vyhodnotí, kam se Vaše pleť během měsíčního programu posunula.

Cena měsíčního setu: 45 000 kč

Expertní salony Biologique Recherche, které Haute Couture program nabízí:

MEDICAL ESTHET & SPA, ŠALDOVA 1, PRAHA

BEAUTY CLINIC SYNERGY, BOLZANOVA 3, PRAHA

AMBASÁDA KRASY, ZÁMOCKÁ 18, BRATISLAVA

BEAUTY FACTORY, SADY 5. KVĚTNA 38, PLZEŇ

STUDIO KAPA, SOVOVA 1, TEPLICE

WELLNESS DELANTA, VĚNCOVA 394, ČESKÝ KRUMLOV

SOŇA A EVA MIKESKOVÁ, NÁDRAŽNÍ 1175, STRÁŽNICE NA MORAVĚ