více >>

Do Varů na filmový festival dorazila herečka Lucie Zedníčková se svou dlouholetou kamarádkou Šárkou Vávrovou. „Jsem tu vlastně po 10 letech, něco se změnilo, něco ne,“ říká krásná Lucie. „Se Šárkou máme společný projekt, jmenuje se to Káva života, a je to něco jako talkshow se zajímavými hosty.

Pilot půjde ven v polovině léta, tak se těšíme na to, jak se bude líbit,“ dodává Zedníčková na večírku v Becherzone. Tam jsme potkali také nepřehlédnutelnou a zpěvačku s úžasným hlasem Žofii Dařbujánovou.

Ta se svou kapelou Mydy Rydycad zde měla koncert. „Je to tu boží, atmosféra je úžasná, moc si to to tu užívám,“ říká Žofie. Její koncerty jsou nezapomenutelným zážitkem, je to velká show, která lidi baví. Žofie umí zpívat, má krásnou barvu hlasu a skvělý rozsah. Navíc vás pobaví i kostýmy, které na koncertech nosí, i přes den ji ale nepřehlédnete. Její dress code a vystupování je jedinečné.


Na večírek Becherovky dorazila také herečka Bára Fišerová, kterou znáte třeba ze seriálu Modrý kód. „Na festival jezdím pravidelně, těším se každý rok,“ říká půvabná herečka. „Po Varech pojedu ještě na autogramiádu s Modrým kódem na Prima fest do Šiklandu a pak se těším na dovolenou do Turecka. Těším se, miluju moře a slunce, a pak zase hurá točit,“ směje se Bára Fišerová. Ta se nevěnuje jen herectví, ale také ilustracím a nedávno napsala a vydala knihu.

Fotokredit: Becherzone

autor:Redakce Story