Vapiano v Centru Chodov má novinku – každou neděli povede hodinový pizza kurz pro nejmenší.

Děti se na něm naučí nejen připravovat své oblíbené jídlo, ale získají také znalosti o bylinkách, jednotlivých ingrediencích a absolvují exkurzi po prostorách restaurace.

Pokud máte doma malého pomocníka, který rád asistuje v kuchyni, a zároveň jste si oblíbili pravou italskou pizzu ve Vapiano, máte nejspíš dvojitou radost. Vaše dítě zažije něco skutečně zajímavého a kdo ví, možná vám jednou takovou dobrotu samo připraví. A vzhledem k tomu, že vapianisté pracují výhradně s čerstvými kvalitními surovinami a kladou velký důraz na postup příprav jídel, máte jistotu, že bude ve skutečně dobrých rukou a naučí se jen to nejlepší.

Kurz, který bude probíhat každou neděli od 10.30 do 11:30, je určen pro děti od 5 do 10 let, vždy v doprovodu dospělého. Během hodiny vapianista ukáže, jak se připravuje těsto, a poté malým účastníkům pomůže s přidáním rajčatového základu a dalších ingrediencí. Děti se během práce dozví spoustu informací, z čeho a proč se pizza dělá, o tom, jak důležité jsou v kuchyni bylinky, a řeč bude i o živém olivovníku, důležitém prvku interiéru restaurace. Na závěr kurzu všichni absolvují společný oběd, kde snění, co sami upekli, a získají diplom.

V ceně 200 korun jsou zahrnuty kromě jídla a péče vapianistů také dětská zástěra Vapiano (kterou si můžete odnést domů) a pití pro děti. Místo na kurzu s maximální kapacitou 8 dětí si můžete rezervovat emailem na chodov@vapiano.cz.