Nové Story ve vaší oblíbené trafice!    

Herecká rodina v akci

Na prkna jednoho divadla a v jedné hře spolu stoupá Bára Hrzánová, její muž Radek Holub a Antonín, jejich syn. Jaké je hrát po boku rodičů?  Je víc režisér nebo táta? A je máma šťastná, že syn je také herec? Vše – a ještě víc – prozrazuje trojka skvělých komediantů.

V černém zn. TATIANA

Šaty pro slavné umělkyně, podnikatelky i další ženy, které zamíří k módní návrhářce Tatianě Kovaříkové, nikdy nezklamou! Jsou precizní, nadčasové a z dokonalých materiálů. A žádané! Návrhářka je přesto pokorná, skromná a… preferuje černou!

Byl jsem tramvaj!

Činorodý a úspěšný zpěvák Radek Banga se vrací do minulosti. Jeho dětství nebylo lehké. S úsměvem říká, že měl období, kdy si hrál denně na tramvaj, i kdy byl hrdý, že si dokázal ve škole zařídit obědy… Dnes nejen zpívá, ale je i skvělým mentorem.

Sladké mámení

…jsou dezerty ideální k oslavě sv. Valentýna! Třeba čokoládový fondán s malinami dokáže divy. A což teprve sladké zamilované dopisy! Pozor, jejich příprava není těžká. Takže?

Uhrančivé oči

Krásný pohled a žhavý oční kontakt podpoří dokonalé stíny. Trochu blýskavé, trochu podmanivé, zkrátka sexy. Důležitá je i kvalitní řasenka a krémy proti kruhům pod očima. Vše se vejde do kabelky! A hlavně pomůže.