Co nabízí nové číslo magazínu Story?

  • Kauza, která teď hýbe světem – Harry a Meghan v příliš otevřeném rozhovoru se slavnou americkou moderátorkou Oprah Winfrey vyprali před světem špinavé prádlo královské rodiny. Co pro vás v tomto napínavém dramatu odhaluje Story?
  • Lilia Khousnoutdinova v rozhovoru tvrdí, že ženy, které jsou vidět, jsou považovány za špatné matky. „Nejhorší kategorie vyhrožování a urážek jsou ty, které cílí přímo na děti. Špatná matka, krkavčí matka, neschopná matka, chudák dítě… Tyto a další podobné poznámky se dotýkají nesmírně citlivé a intimní ženské oblasti, mohou tedy být obzvlášť zraňující,“ svěřila se Lilia.
  • Oblíbená a svérázná herečka Miluše Bittnerová nedávno podstoupila operaci očních víček, což komentovala slovy: „Jsem přesně ten ‚divný člověk‘, který sice jde na operaci víček, ale jinak se moc neřeší. Samozřejmě se myju, ale třeba si umyju vlasy a jdu s nimi tak i spát. Už je nefénuju ani nic jiného. Celkově si myslím, že nic se nemá přehánět.“
  • Herec Václav Jílek sice brzy oslaví čtyřicetiny, ale jeho tvář je divákům zatím jen povědomá. Dle jeho vlastních slov ho jeho vysněná role teprve čeká. „Říká se, že musíte být ve správnou dobu na správném místě a připraven. A já jsem připraven. Myslím, že každý herec má svou vysněnou roli, na kterou si tajně myslí. I já mám takovou a těším se, až ta doba přijde a já si ji budu moct zahrát.“
  • Oblíbený seriál na platformě Netflix je kostýmní drama z Anglie 19. Století Bridgertovnovi, kde jednu z hlavních postav ztvárňuje zajímavý mladý herec Regé-Jean Page. Story vám nabízí medailon tohoto obdivovaného sympaťáka, který je doma nejen v Africe.