Je britská zpěvačka a raperka. Stala se známou účastí v talentové soutěži X Factor, kde skončila na čtvrtém místě.

Narodila se 28. července 1993 v Anglii. Stala se známou díky účasti v talentové soutěži X-Factor, kde skončila na čtvrtém místě. Krátce poté podepsala smlouvu se Simonem Cowellem a jeho firmou Syco Music.

Její debutový singl Swagger Jagger obdržel smíšené reakce od posluchačů a kritiků, ale i přesto se dostal na vrchol britské hitparády a na druhé místo v irské hitparádě.

Její druhý singl With Ur Love obsadil 4. místo v britské hitparádě a 5. místo v irské hitparádě. Následně 7. listopadu 2011 jí vyšlo debutové album s názvem Stick + Stones, který se v britské hitparádě umístil na 4. místě. Její videoklipy na YouTube mají již více než 53 milionů shlédnutí.

Její největší inspirací je Nicki Minaj, americká rapperka a zpěvačka. Obdivuje celý její label, který je pod pevným vedením Lil Wayna. Další umělec, ze kterého si Cher hodně vzala a nechala se jím inspirovat, je country zpěvačka Dolly Parton, kterou obdivuje už od útlého věku.

Zpěvačka momentálně žije na okraji Londýna, kde má svůj vlastní menší dům a sdílí ho spolu se svým mužem Craigem. Craig je zároveň i její kadeřník a všude ji doprovází. Cher má svého osobního bodyguarda, ona sama ale říká, že je to spíše její dobrý přítel než ochránce.