Je britská skladatelka a zpěvačka, známá především jako frontmanka kapely Florence and the Machine

Florence začala zpívat už jako malá v kostele. To, že chce v hudbě dosáhnout něčeho velkého, si uvědomila, když navštívila jednu přednášku své matky na univerzitě. Viděla, jak celý dav lidí upřel svou pozornost jen k jedné osobě, k Evelyn. V té chvíli si Florence uvědomila, že právě toto chce dosáhnout prostřednictvím hudby.

V roce 2007 Florence nahrávala s kapelou Ashok album Plans, vydaný pod značkou Filthy Lucre / About Records. Už na tomto albu se objevila první verze pozdějšího hitu Kiss With a Fist, který se tehdy jmenoval Happy Slap. Podepsala sice s manažerem kapely Ashok kontrakt, který později ukončila kvůli pocitu, že není v té správné kapele. Říká se, že Florence zaujala současného manažera kapely Florence and the Machine Nashe na toaletě, kde zpívala skladbu Etty James Something's Gonna Hold On Me.

Florence s pomocí čtyř muzikantů založila kapelu s názvem Florence and the Machine a stala se jí frontmanka. Název kapely vznikl původně jako vtip Florence a její kamarádky, jeden z původních podob názvu kapely byl Florence Robot Was a Machine. Postupem času se název zkrácen do současné podoby.

Druhé album kapely nazvané Ceremonials byl vydán 31. října 2011. Skladba Breath of Life se stala titulním songem k filmu Sněhurka a lovec. Z druhého alba pochází i remix od skotského hudebníka Calvina Harrise pro skladbu Spectrum (Say My Name). V říjnu 2012 se Florence spolupodílela na skladbě Calvina Harrise Sweet Nothing z alba 18 Months.

Na základě úspěšnosti druhého alba navrhla Florence v tichosti svou první kolekci šperků, které jsou zhmotněním samotné krásy jejích skladeb pocházejících právě z tohoto alba.