Americký zpěvák, skladatel a kytarista, který hraje hlavně současnou křesťanskou hudbu. Dosud vydal 7 úplných alb, jeho skladby jsou mix balad a rocku. Během několika let své kariéry získal mnoho ocenění a některé jeho skladby se staly hity. Spolupracuje s nahrávací značkou BEC Recordings.

Otec umělce je pastorem v kostele "Harvest Chapel" ve městě Lafayette. Jeho nejmladší bratr se narodil s Downovým syndromem. Jeremy Camp byl dvakrát ženatý. První manželka, Melissa, zemřela na rakovinu ve věku 21 let. V té době byol Campovi 23 let. Některé písně se týkají její nemoci. "Stále věřím" byla první píseň napsaná těsně po její smrti. Další písně "Walk by Faith" byla napsána během své svatební cesty.

V prosinci 2003 se znovu oženil s Adrienne Lieschingovou (zpěvačkou), v současnosti má dvě děti (Rose narozená v roce 2004 a Arianne narozená v roce 2006). V roce 2009 Adrienne a Jeremy informovali, že očekávají třetí dítě, bohužel po třech měsících těhotenství se ukázalo, že se Adrienne potratila.