Je americká herečka.

Juliet Rose Landau se narodila v Los Angeles do rodiny herců Martina Landaua a Barbary Bainové. U filmu také pracuje její sestra Susan, ovšem pouze jako producentka. Julie žila krátký čas v Anglii, kde si zdokonalila britský přízvuk. Studovala balet u slavné herečky Susan Peretz. Krátký čas skutečně vystupovala jako baletka, ale následně přesedlala na herectví filmové, i divadelní.

Ve filmu Ed Wopd (1991) se objevila po boku Johnnyho Deppa, zahrála si také ve snímku Theodore Rex (1995) s Whoopi Goldberg. Hostovala také v seriálech Milénium (1995), Brutální Nikita (1997) či Křižovatky medicíny (1999).

Její nejslavnější rolí je však role šílené upírky Drusilly v seriálech Buffy, přemožitelka upírů (1997) a Angel (1999). Role této upírky jí natolik nadchla, že v roce 2009 spolupracovala na románovém komiksu Buffy a Angela jako spoluautorka s Brianem Lynchem, který psal některé scénáře pro oba seriály.

Dnes je Juliet členkou Actors Studia, nadále se věnuje hraní ve filmech i divadle a plánuje napsat daší pokračování Drusilly, tentokrát v románové knižní podobě.