Je britská zpěvačka, která je společně se svým bratrem Danielem Bedingfieldem zapsána v Guinnessově knize rekordů jako první sourozenci, kteří měli singl na prvním místě britského singlového žebříčku.

Natasha se narodila v chudé rodině na Novém Zélandu. Považuje se ale za Londýňanku, protože právě v Londýně, v jihovýchodní čtvrti Lewisham, prožila své dětství. Od mládí se věnuje hudbě. Už v šesti letech založila spolu se svou mladší sestrou Nicol a bratrem Danielem první kapelu, se kterou vystupovali hlavně na seminářích jejich mámy.

Po přerušených studiích přišel od velké nahrávací firmy návrh na vydání desky. O velkou světovou hvězdu bylo postaráno.

Natasha debutovala v 80. letech jako členka skupiny Christian rock so sourozenci Danielem Bedingfield a Nikoly Rachellovou. V průběhu 90. let nahrála Natasha rockové a gospelové písně pro Hillsong London Church.

Debutové album Unwritten nahrála v roce 2004. Album obsahovalo zejména pop-rockové písně a byl ovlivněn R & B hudbou. Sklidilo mezinárodní úspěch s více než 2,5 miliony prodaných nosičů na celém světě.

V roce 2007 byla nominována na cenu Grammy Award za "nejlepší ženský popový vokální výkon" na albu Unwritten. Její druhé album NB (2007) vyšlo i s písní I Wanna Have Your Babies, která neměla až tak velký globální úspěch.

Natasha pomáhala s humanitními záležitostmi po celém světě a pracuje s dětmi v kampani Stop the Traffik v charitě její matky Molly Bedingfield s názvem Global Angels.