Modelka Andrea Verešová oplývá francouzským šarmem, ve Francii dokonce i studovala, a ráda pije francouzské šampaňské. Teď si poprvé vyzkoušela otevřít lahev šavlí! Ačkoli z toho byli přítomní fotografové nervóznější než ona sama, nakonec všechno dobře dopadlo.

Zpočátku to vypadalo, že křehká modelka nebude schopna sabráž provézt, nakonec však přítomným, jak se říká, vytřela zrak.

„Netušila jsem, že může být šavle tak těžká, sotva jsem ji unesla – a máchat s ní dalo docela zabrat“, svěřila se Verešová, oblečená ve stylu samotné Coco Chanel.

„Přiznám se, že jsem se i bála, přecijen jsem měla tou šavlí utnout hrdlo poměrně silného skla… Vážně se mi ulevilo, když jsem tenhle zdánlivě nenáročný úkol splnila.“

„Chceme křest vany šampaňského pojmout jako tradici“, uvedl jeden z majitelů společnosti PMP Exclusive, Petr Pečený alias Doctor PP.

„Křtili jsme ji poprvé vloni a mělo to velký úspěch. Jsme s Tomášem Doležalem - Magor ze Tří sester - moc rádi, že mají námi dovážená vína takový věhlas a lidem v Čechách tak chutnají. Možná to bude znít trochu sebevědomě, ale je to známka toho, že máme s Magorem dobrý vkus,“ zasmál se na závěr.

Na skleničku šampaňského se u hotelu Pupp zastavila také Agáta Prachařová s manželem Jakubem a tak trochu tím vyvolala rozruch - přeci jen, byly doby, kdy jí Jiří Bartoška účast na festivalu zakázal. Agáta ale všechny přítomné ubezpečila, že letos budou s Jakubem skutečně chodit pouze na filmy, a divoké popíjení si nechají na jindy.