Igor Bareš, známý například ze seriálu Cesty domů, se před dvěma a půl měsíci stal potřetí otcem, když mu jeho žena Antonie Talacková porodila syna Lojzíka.

Manželé teď zase začínají hrát spolu v divadle v představení Jenom život. Kdo jim bude hlídat děti? Igor s Antonií účinkují v představení Činoherního studia Bouře Jenom život.

Hrají tu bývalé manžele, kteří se po mnoha letech setkají tváří v tvář a otevírají – ovšem s patřičnou dávkou černého humoru - staré rány. Naposledy spolu na jevišti stáli v květnu, kdy byla Antonie v šestém měsíci těhotenství. Teď se s představením k divákům vrací.

"Má žena Tonička před porodem tvrdila, že se na jeviště vrátí už v říjnu, a měla pravdu. Poprvé hrajeme 30. října v Divadle v Rytířské," říká Bareš.

Jako typický pesimista se trochu bál změn, které s sebou narození dalšího miminka přinese. "Přeci jen už jsem trochu starší tatínek. Ale Lojzík je hodné miminko. Pláče, jenom když má hlad, nebo když ho bolí bříško. Obdivuju svou ženu, jak všechno zvládá. Snažím se jí pomáhat, vzít třeba dcerku ven, ale nakonec to většinou dopadne tak, že jdeme všichni společně," líčí Igor.

A kdo bude hlídat jejich dvě ratolesti? "Máme tři ochotné a hodné hlídací kamarádky, takže využijeme pomoci jedné z nich," vysvětlil Igor, který má z přechozího vztahu ještě sedmnáctiletou dceru Sonju.