Hostem show Těžkej Pokondr byl moderátor rádia Frekvence 1 Libor Bouček, který se svým rádiovým kolegům svěřil, proč by nepřijal nabídku provázet televizním Silvestrem, kdo z kolegů ho baví, čím by se nikdy neuživil i proč je těžké s ním žít.

"Nemám žádný pořad, co by se opakoval týdně celý rok, snažím se to vyvažovat a snažím se všechny ty věci dělat trošku jinak. Takže doufám, že ne, ale je to ta věc, na kterou si člověk musí dát jednoznačně pozor a nebrat všechno," nechal se slyšet.

"Jsou věci, které odmítám. To jsou například Silvestry," odpověděl Bouček na dotaz Těžkýho Pokondra, zda-li nemá obavu, že by díky jeho častému obsazování na moderátorských postech mohlo dojít k jistému "přeboučkování".

Další aktivitou, kterou Libor odmítá, je účinkování v seriálu: "To se vždycky začnu zhluboka smát. Herecké ambice absolutně nemám. Hrát mají herci a moderovat moderátoři, tady se to občas poplete, ale my se to naučíme," nechal se slyšet.

Přestože se Bouček ukázal jako velmi všestranný moderátor, skvěle mu jde práce nejen v rádiu, ale i v televizi či na různých společenských akcích, existuje něco, čím by se neuživil: "Nemohl bych se život rukama, to vím úplně jasně. Rukama neumím vůbec nic, jsem úplně levej. Do toho jsem hroznej bordelář, takže úplně chápu, že je se mnou těžký žít," dodal s úsměvem.