Herečka Miluška Bittnerová je pro každou špatnost. Zvláště pak v případě, kdy může pomoct dobré věci. Spolu s kolegy z Dvojky Českého rozhlasu se proto rozhodla, že Mikuláše zpříjemní těm, kteří to nejvíc potřebují.

"Dneska jsem pochopila, jak je nutné, aby takovéto instituce existovaly. Klokánek a celá ta idea Klokánku a jeho zařízení je naprosto správná," nechala se slyšet v pražských Štěrboholích.

"Mám docela velké zkušenosti s dětskými domovy a tohle je podobné. Děti znám, vím, že se dokážou hodně rozjet, vím, že dokážou plakat, a pokaždé, když jsem někde v takovémto zařízení, tak mám pocit, že si musím všechny dětičky vzít, aby měly lepší život. Byla bych ráda, kdyby měly možnost lepšího života právě třeba přes Klokánek," dodala Bittnerová.

Roli čertice si náramně užila. "Bylo to báječné. Pro mě to nebyla první zkušenost, už několikrát jsem absolvovala tyhle role, ale poprvé jsem byla jako čertík. Myslím, že je to nevětší role, ve které se člověk může vyřádit. Já jako herečka mám ráda kostýmy. Takže mě to bavilo moc," smála se patronku soutěže Miss Junior.