Jen v župánku a punčoškách strávila dlouhé minuty na odstavené lanovce v lyžařském horském středisku Jasná krásná herečka Zuzana Norisová. Vystavit polonahé tělo mrazu musela podle scénáře nového českého filmu Hodinový manžel.

"Scéna se točila na odstavené lanovce. Já byla celou dobu jen v županu a punčochách. Nemohla jsem zimou ani mluvit. Při vystupování z lanovky se mi podlomily nohy a herci mě museli zahřívat. Dali mi horký Tatranský čaj, abych se vrátila do normálu," směje se Zuzana.

"Zima se dá vydržet, když jsou nohy v teple. Ale já měla na nohou wellness bačkůrky. Bylo to něco strašného. Ve filmu to bude alespoň autentické," uvedla Norisová.

Od té doby, co má Zuzana miminko, točí méně. O to víc si roli v novém filmu užívala. Ve filmu si zahrála v klubu opuštěných žen, hodinového manžela má ale údajně doma. "Můj přítel je skutečně hodinový manžel. Mám opravdu štěstí. Celá rodina ho využívá, všude hned dostane do ruky vrtačku. Je velmi zručný," prozradila Zuzana v hotelu Grand v Jasné.