Nepřijde vám to až dětinsky roztomilé? Pro nikoho není snadné ztratit své milované zvířátko a Emma Watson se rozhodla podělit o smutnou událost, když jí zemřel křeček.

Minulý týden si byla herečka převzít cenu Britannia při příležitosti vyhlášení Britského umělce roku. A namísto toho, že by jako vždy poděkovala svému týmu a fanouškům, promluvila o svém křečkovi Millie, který zemřel na place při natáčení prvního filmu čarodějnické ságy Harry Potter.

"Jsem zvlášť poctěna, že jsem získala tuto cenu, protože britský filmový průmysl pro mě není jen práce. Narodila jsem se tu, mám tady rodinu," prohlásila Emma při převzetí ceny a dodala: "Můj milovaný křeček Millie měl při natáčení prvního dílu Harryho Pottera infarkt a bohužel nepřežil… Tým rekvizitářů a dekoratérů mu vyrobil malinkou mahagonovou rakev. Dokonce měla sametové pruhy a maličkou stříbrnou plaketku se jménem."

"Snažím se jen říct, že si této ceny opravdu moc vážím a moc pro mě znamená. Moc vám děkuji a ty Millie odpočívej v pokoji. Tohle je pro tebe," dokončila herečka svou řeč, ve které věnovala svou cenu mrtvému křečkovi.