Moderátorka Eva Decastelo během posledního půl roku přibrala osm kilogramů. Na její 156 centimetrů vysoké postavě je to pořádně znát.

Nyní se snaží s kily navíc zatočit. "Mám skvělého trenéra Davida, který za mnou dochází domů. Mám dvě děti, pracuju od rána do večera, kromě moderování jsem otevřela svojí produkční společnost a běžet ještě někam do fitka, na to prostě nemám," prozradila.

Vzhledem k tomu, že většina úspěchu stojí a padá s jídlem, snaží se také rozumně a zdravě jíst. "To je pro mě asi největší problém. Můj manžel skvěle a rád vaří, takže odolat jeho úchvatné kuchyni je vážně nadlidský výkon. Ale snažím se jít do sebe," upřesnila moderátorka.

Čemu tak neodolá je její oblíbený drink. "Naštěstí dělají i méně kalorické verze, dávám si tento čaj totálně neslazený, zdůrazňuju, že ho chci bez cukru, takže tento malý hřích mám od trenéra povolený," dodala Decastelo.

Svůj nápoj si neodpustila ani na kadeřnickém křesle. Kadeřník světových hvězd jako Katie Holmes či Cameron Diaz Michael S. Corby přiletěl do Prahy a Evě své umění předvedl. Posuďte sami, jak se mu to povedlo.