O tom, že hvězdy mívají různé vrtochy, se už přesvědčila spousta hotelů, když po jejich návštěvě zůstala namísto luxusně zařízeného pokoje spíš místnost podobná kůlničce na dříví. Dnes už nejsou návštěvy slavných tak divoké, obvyklejší jsou jejich zvláštní přání.

Některé z nich chtějí mít pro sebe celé poschodí, jiní požadují vypnutí kamer, které sledují pohyb na chodbách. Jsou ale i zpěváci, kteří si po koncertě přijdou zazpívat ještě do hotelového baru. Své o tom ví také management hotelu Kempinski Hotel River Park v Bratislavě, který ve svém prezidentském apartmá hostil už řadu popových hvězd.

Například Sting se vůbec neskrýval, naopak jezdil po okolí na kole a sedával v baru mezi ostatními hosty. Stejně tak i Depeche Mode nebo Eros Ramazzotti, který se zase zajímal o to, kam by se mohl projít, aby hlavní město Slovenska trochu více poznal.

Hotel vyšel vstříc i populárními Robbiemu Williamsovi, který přijel na koncert do Bratislavy se svým psem. Přestože je takový pes rizikem, neboť například v prezidentském apartmá stojí koberec asi deset tisíc eur, v případě Robbieho nebyl problém a k žádným škodám nedošlo. Má zkrátka vychovaného psa.

A kdo ze slavných si dopřál nejdražší víno, které má hotel v nabídce, a sice Chateu Petrus, ročník 2002, za 7,5 tisíce eur, už můžete hádat.