Po pár letech v manželském nebo partnerském svazku vášeň většinou odumírá. Nevíte, co s tím? Poradíme vám několik triků, jak z toho ven.

Buďte nepředvídatelné! Málokterý muž řekne ne, když na něho žena skočí. Nemusí jít vždy o koitus, určitě ho nadchne, když mu nabídnete orální hrátky. A na to stačí pár minut v koupelně… Nebo si zkuste protáhnout ráno – jednou za čas by se to mohlo podařit – a zaskotačit si, když už jsou děti pryč. Jindy večer poproste sousedku o hodinku hlídání – a vlítněte na to. Vzpomínáte si, jak jste před lety využívali každou volnou chvilku k tomu, abyste si spolu zadováděli? Tak to zkuste znova! Vždyť nemusí jít o dokonalou hodinovou akci – rychlovka dokáže často vzrušit mnohem víc.

Buďte rafinované! Rafinovanost má mnoho podob. Už si vás tolik nevšímá? Nastrojte se a běžte na večeři s kamarádkou. Dejte si s ním během dne schůzku ve městě a buďte krásná tak, že vás skoro nepozná. Koukejte se po mužských zadcích, když to vidí. Měňte účes. Kupte si svůdný parfém. Pohoďte u postele vibrátor. Vyprávějte mu nějakou sexy historku a nevinně dodejte: „To by se mi líbilo…“ Společné sledování porna je příliš jednoduché a přímočaré, ale pokud se na něm shodnete, klidně si vezměte do postele notebook a předveďte partnerovi pár obrázků. I to je změna, tak proč ne?

9260288_l

Buďte odvážné! Muži jsou celý život malými kluky, rádi si hrají. Předveďte se svému příteli jako sestřička, profesorka, zahradnice… zkrátka v jakékoli okostýmované roli, a určitě ho to rozpálí. Nechte ho chvíli dobývat, pak se nechte přemoci, znehybnit, dovolte mu, ať si s vámi dělá, co chce. Každý z nás má samozřejmě v sobě jinou dávku odvahy, ale nějaká se najde vždycky. Vzpomínáte si, jak jste po sobě skočili kdysi v parku? Zopakujte si to! Jak jste se obírali u kamarádky v koupelně? Proč to neudělat zas? A pokud jste nikdy žádné takové úlety neprováděli, ale jste spíš usedlejší, pak i pro vás se určitě najde něco, co vám rozproudí krev – stačí tchýně v dětském pokoji a jeho penis ve vašich ústech…

Buďte sexy! Pamatujte na to, že se líčíte a oblékáte nejen pro své okolí, ale taky pro sebe. Jste přece krásná žena, co kdybyste si připomněla svoje přednosti? Vzpomeňte si na seriál Sex ve městě; dejte dohromady pár kamarádek, se kterými se budete smát všem svým trablům i chlapům, a vyrazte společně na večeři. Už to bude důvod, proč se hezky obléknout a nalíčit. Víc hlav víc rozumu platí i v tomto případě a navíc vás sklenka vína a lechtivá diskuse tak rozparádí, že až přijedete domů, budete nejen sexy, ale i odvážná a rafinovaná.

Foto: 123rf.com