V České republice žije podle odhadů více jak tři miliony singles. Všichni vědí, jak může být život o samotě někdy těžký. V současnosti ale existuje spousta služeb, které byly vymyšleny právě pro to, aby uspokojily vaše potřeby. Podívejte se na 5 tipů, díky kterým si můžete zjednodušit život a hlavně – ušetřit spoustu času. 

1. Kosmetika až do domu Moderní žena si nemůže dovolit, aby přišla do práce neupravená. Hodně žen ale stále netuší, že už nemusí trávit hodiny v obchodě, ale může si objednat každý měsíc kosmetiku až domů například přes Ladybox.cz. Balíček obsahuje novinky ze světa krásy a vy tak můžete být vždy o krok napřed.

2. Nezdržujte se vařením Připravit si skvělé jídlo sami pro sebe, není úplně motivační záležitost, a co si budeme povídat, zabere to také dost času. Na druhou stranu sedět sám v restauraci také není úplná výhra a může to být pro některé z nás i nepříjemné. Ideálním řešením je objednat si jídlo přímo domů. Zkuste třeba Foodpanda.cz, kde si můžete vybírat z velkého množství restaurací a různých světových kuchyní od japonské, přes indickou, až po českou klasiku.

3. Ve víru randění Online seznamky jsou v dnešním uspěchaném životě již zcela běžným způsobem, jak si najít známost.  Spousta z nás má problém najít si partnera ve svém okolí, mezi přáteli, nebo dokonce v práci. Na online seznamce si můžete přesně zvolit, jaké vlastnosti či zájmy by měl váš ideální partner mít. Můžete si s ním chatovat, nebo si posílat soukromé zprávy a kdo ví? Možná na vás právě tam čeká vaše životní láska.

4. Soukromé nákupy Najít vhodný kus oblečení v obchodním domě zabere běžně několik hodin času. Znáte to: než projdete všechny obchody, bolí vás nohy a často se stává, že ani po několika hodinách nemáte to, co jste chtěli. Jste z toho občas tak trochu frustrovaní? Nezoufejte, na internetu je přece tolik skvělých online obchodů s módou! Například Zoot.cz nabízí velké množství nejen oblečení, ale i bot a různých originálních doplňků.

5. DVD jsou minulostí Pamatujete si ještě dobu, kdy jste chodili pravidelně do DVD půjčoven? Po dlouhém dni v práci už nemusíte k tomu, abyste viděli dobrý film už ani chodit sami do kina. Můžete si objednat film přímo z vašeho gauče, nebo si ho pustit online v klidu domova.

Foto: 123rf.com