Božská akce! Jinak ani oslavu 7. narozenin Glancu, která proběhla na pražské Žižkovské věži, nelze nazvat. Nechybělo vybrané jídlo a pití, narozeninový dort, ale ani hvězdní hosté v čele s Halinou Pawlowskou (58).

Hostů, kteří přišli popřát, byla celá řada. "Od včerejška mám migrénu, ale vzala jsem si prášek a je to lepší. Chtěla jsem se zastavit aspoň na chvíli," nechala se slyšet věčně rozesmátá Gábina Kratochvílová, kterou přišly podpořit i její kolegyně z České Miss.

A protože se křtilo i první číslo časopisu s novým projektem Objevte svůj glanc, který byl tentokrát zaměřen na hýčkání tváře, zajímali jsme se i o to, jak se naši slavní o svůj hvězdný obličej starají.

"Člověk musí být důsledný. Důraz rozhodně kladu na důkladné odličování, vhodné pleťové přípravky, ale i dostatek spánku, zdravé jídlo a hlavně pozitivní myšlení," uvedla Markéta Hrubešová.

"O svou tvář se musím starat, přece jenom mě z části živí," usmívala se Klára Doležalová. "Ale ve všem souhlasím s tím, co řekla Markéta," dodala hvězda primáckých zpráv.

Foto: Martin Kubica