Modelka Andrea Verešová (33) před nedávnem prohlásila, že si chce odpočinout od veřejného života a večírků. Činí tak ale velmi svérázným způsobem.

"Snažím se vyhýbat bulvárnímu životu, už mi to přerostlo přes hlavu a hlavně mě to přestalo bavit," postěžovala si před časem kráska.

Od té doby se ale ve společnosti objevila hned několikrát a neměla s tím žádný problém, naopak! Verešová je ráda středem pozornosti a nejinak tomu bylo i na křtu jejího druhého kalendáře.

Snímky, na nichž se Verešová ukázala nenalíčená, nafotila se známým fotografem Benem Renčem. Asi nepřekvapí, že je na ně náležitě pyšná, stejně jako její manžel Daniel Volopich, který ji do klubu Duplex doprovodil.

Miroslav Donutil je galantní a ví, co se sluší a patří.

Andrea neponechala nic náhodě a na slavnostní večer si oblékla róbu s velmi odvážným rozparkem, který hypnotizoval nejen moderátora Tomáše Matonohu, ale i dalšího slavného hosta, herce Miroslava Donutila.

Verešovou přišly podpořit Yvetta Blanarovičová a Martina Šmuková.

Nechyběly ani herečka Yvetta Blanarovičová, modelka Martina Šmuková nebo módní návrhářka Natali Ruden, s níž Verešová léta spolupracuje.

Andrea Verešová s manželem Danielem Volopichem

Foto: Herminapress.cz