Léto je v plném proudu a kdekdo si ho užívá plnými doušky. Jak řekl jeden můj známý: Už aby bylo září a se školní docházkou nám nastal režim! Zavzpomínejte si i vy na svá školní léta a vyjmenujte si abecedu sexu!

A pokud vám unikla první část, najdete ji zde.

Láska Odjakživa byla přisuzována srdci, ale moderní člověk ví, že za ni můžou žlázy s vnitřní sekrecí, které – když se zamilujeme – zaplaví naše tělo hormony. Doslova a do písmene za ni může fenyletylamin, hormon na bázi amfetaminů, který nás vynese až do oblak.

Masturbace Neboli pohlavní ukájení sebe sama. Církví zatracované, Komenským doporučované: „Lépe než za ženštinami hampejznými se píditi jest plodníkem svým dvakrát týdně řádně zatřepati.“ Pokud jde o nás ženy, rády prohlašujeme, že nejlíp si to uděláme stejně samy…

Nevěra Stará jako lidstvo samo. Nejkrutějším trestem za nevěru byla smrt jednoho nebo obou milenců, nejcyničtějším vykastrování milence před zraky milenky. Na druhou stranu nejskvělejší pohostinností nejen u Eskymáků bylo nabídnout hostu pěknou dceru, služku nebo i paní domu.

Orgasmus Mužský je přímočarý a doprovázený ejakulací. O ženském orgasmu byly už popsány stohy papíru a je možné zkoumat ho donekonečna. Může být klitoriální, vaginální, cervikální, mokrý… Každá žena ho prožívá trochu jinak a pokud je zamilovaná, klidně si užívá i bez něho.

Penis Je znám pod desítkami přezdívek, mezi nejpovedenější patří Želví hlava, Vzrostlá houba či Naprostý vrchol. Průměrná velikost vztyčeného penisu je kolem šestnácti centimetrů, měřeno rovným pravítkem od špičky po kořen.

Rozkoš Milování vede neomylně k rozkoši a ten, kdo po ní touží, bývá neuvěřitelně vynalézavý. V dobách minulých ženy jezdívaly s muži na jednom koni a při tom docházelo často k pohlavnímu styku. Rozkoš zvyšovalo nadhazování na hřbetu koně… Nezkusíte to?

Sadismus Každý slyšel o markýzi de Sade, ale krutost je mnohem starší, datuje se přinejmenším od císařů Nera a Caliguly či manželky Claudia Messaliny, která byla schopná umilovat mladé muže k smrti. Opakem je masochismus – hrdinové příběhů Leopolda von Sacher-Masocha se např. trýznili tím, že nutili své manželky, aby před nimi souložili s jinými muži.

Tampon Kromě tampónů, napuštěných spermicidy, které se používají k zabránění početí, může i menstruační tampón zahrát v sexu svoji roli. V knize americké autorky Ericy Jongové milenec hlavní hrdinky, mladý gigolo Darth, vyndá z útrob své milenky tampon a rozkošnicky ho olizuje a cucá.

Ústa Patří k nim jazyk, rty a zuby. Umí líbat milovaného člověka, dráždit na vhodných místech i kousat až do krve. Specialitou úst je tzv.dirty talk, slovíčka hrubá až neslušná, která nás mohou při souloži rozpálit do běla.

Vibrátor Mezi archeologickými nálezy se objevují napodobeniny pyje – sloužily ženám jako dnešní vibrátory? Ve starém Římě se vibrátory vyráběly přímo v manufakturách, za komunismu se používaly svíčky, okurky a láhve a dnes máme sexshopy plné vibrátorů. Jsou mezi nimi i tzv. godmiché – údy, které si připne žena a může souložit jako muž.

WC Občas zahraje při sexu také svoji roli – pokud není po ruce vhodnější místo k intimním hrátkám… Možná právě proto není možné toalety na některých místech zamykat. I když rozvášněný páreček si vždycky poradí!

X Písmeno X může představovat leccos. Polohu při milování i množství milenek, které některý muž za život nasbírá. Může jich být tolik, že jejich počet udává písmenkem x… X pomůže i při výčtu sexuálních aktů za noc: „Milovali jsme se – x-krát!“

Yohimbim Afrodisiakum, které se získává z kůry exotického stromu v Africe. Povzbuzující prostředek pro potenci a chuť na sex. Někdo tvrdí, že je skvělý, jiní z něho nijak nadšení nejsou. Ale pozor! Při vyšších dávkách v kombinaci s alkoholem je životu nebezpečný!

Znásilnění Nejvíce žen znásilnil mexický generál Pancho Villa, nazývaný „moderní Robin Hood“, bylo jich prý nejméně tisíc. Někdy ale znásilnění nemusí být nepříjemné, pokud k němu dojde se souhlasem ženy a násilníkem je její partner. Ženy si totiž v takovém aktu někdy náramně libují!

Foto: 123rf.com