Po dlouhém spánku mi dalo hodně práce, abych se dostala včas na projekci dalšího soutěžního filmu s názvem XL. Expresivní islandský film mě naprosto dostal. Ještě nikdy jsem neviděla tak skvěle zpracované téma o politické a lidské trosce.

Hlavní hrdina prožívá nekonečné večírky, kocoviny, sexuální eskapády a drogová opojení a tohle všechno dohromady mu nahlodává život až na kost. Během projekce mě zcela přešla chuť pít alkohol…Ale tohle předsevzetí mi vydrželo bohužel jen dalších pár hodin.

V kůži hvězdy Protože mě odpoledne čekala Media Party v Poštovním dvoře, rozhodla jsem se, že vyzkouším na vlastní kůži služby našeho glancovního beauty salónku v Puppu, abych o něco zkrásněla. O vlasy se mi postaraly slečny z Franck Provost a o make-up zas vizážistky z Make-up Institutu. V jejich péči jsem se cítila jako opravdová hvězda. Přede mnou ve stejném křesle usedla třeba Dana Morávková. Mé krátké vlasy získaly na neuvěřitelném objemu a obličej podstatně prokoukl. Slečna Jana mě zbavila těch příšerných kruhů pod očima a pár pupínků. Z kouřových stříbrnomodrých očních stínů a meruňkové rtěnky jsem byla doslova nadšená.

DSC_2232

Benefiční koncert Když jsem vypadala konečně nádherně, bylo na čase vyrazit na zmiňovaný novinářský večírek, který ke karlovarskému festivalu prostě patří. Byla to skvělá příležitost setkat se s lidmi z branže, na které běžně nenarazím. Zábava byla tak rozjetá, že se party pozvolna přelila do následující akce - charitativního koncertu pro občanské sdružení Debra, podporující lidi s nemocí motýlích křídel. Patronce Jitce Čvančarové to neuvěřitelně slušelo! Na pódiu se vystřídaly opravdové hudební hvězdy jako například Dan Bárta, Ondřej Ruml, Ondřej Brzobohatý, Matěj Ruppert, Lenka Dusilová nebo kapela Eddie Stoilow. To, že se koncert fakt povedl, potvrzuje i fakt, že se na dobrovolném vstupném podařilo vybrat více než 70 tisíc korun. Pokud byste chtěli něco přihodit, můžete jednoduše poslat "déemesku" ve tvaru DMSDEBRA na telefonní číslo 87 777.

HML_7315

Protože se mi po tak emotivní akci ještě nechtělo spát, stavila jsem se vinném podniku Bokovka, který během karlovarského festivalu provozuje v divadle Husovka designér Aleš Najbrt a spol. Posezení venku bylo velmi příjemné a víno ještě lepší. Ale nebojte, tentokrát jsem odešla celkem včas, než se večírek stačil opět zvrhnout.

Foto: Herminapress, Lenka Hatašová a archiv