Agáta Prachařová možná působí jako drsňačka. Její jemnost zažili na vlastní kůži obyčejní cestující pražského metra, na některé kolemjdoucí se doslova vrhla s otevřenou náručí! 

„Doma u televize je každej hrdina, ale když dojde na lámání chleba, všichni přede mnou utečou“, hlásá kontroverzní česká celebrita Agáta Prachařová. A kdo si nakonec troufnul na její jemné objetí? Většina mužů přítomnost Agáty velice vřele uvítala a celých 95 % ji objalo. Jeden šťastlivec ji dokonce v nestřežené chvíli poplácal i po zadečku.

agata-milka-14_média

Ženy se na proslulou bývalou vymetačku mejdanů příliš nevrhaly. Mnohé z nich se jí vyhnuly velkým obloukem. Konečný výsledek však mluví jasně i pro ně – pouze 13 % z nich se neodvážilo tuto známou divošku obejmout. Nakonec vzniklo i pár usměvavých selfie s Agátou v popředí.

Spolu s herečkou Kristýnou Bokovou a ekonomkou Zuzanou Kolkovou se Agáta zapojila do projektu „I v drsňákovi probudí jemnost“, který se snaží poukázat na předsudky, které v naší společnosti proti matkám a jiným alternativním životním stylům dlouhá léta přetrvávají. Se svým synem Kryšpínem Agáta touží žít tak, aby se z ní nestala věčně udřená a upachtěná panímáma, ale svobodná nezávislá žena moderní doby.

agata-milka-01.jpg_média

Více informací o projektu naleznete na www.troufnisinajemnost.cz

Foto: Marie Bartošová