Dvakrát vdaná paní Agáta Prachařová se opět vystavuje ve svatebních šatech. Zdá se, že ji to začalo bavit! Kvůli třetí veselce to ale rozhodně nebylo. „Aspoň čtrnáct dní nechci bílou ani vidět. Budu chodit jenom v černém,“ nechala se slyšet Agáta na módní přehlídce salonu, kterého je tváří. Na svou svatbu ale vzpomíná ráda a netají se tím, že by si i přes momentální odpor k bílé, klidně svatbu střihla vícekrát.

YAN_5861

„Mě to baví, šla bych do toho znovu.“ V den D se tak ale netvářila. Podrážděně vykřikovala na novináře sprostá slova a doprovázela je vulgárními gesty. „Mě by to nevadilo, ale manžel to moc nemusí, a tak jsem ho respektovala,“ vysvětlila důvod svého chování Agáta. Vyzkoušela si i princeznovské svatební šaty, bílé jako padlý sníh. Nutno říci, že jí díky útlé figuře a tmavšímu tónu pleti sluší všechny možné střihy.

YAN_6132

Trendem posledních let jsou svatební šaty v nejrůznějších barvách, včetně černé. Adéla předvedla růžovočervené, ve kterých vypadala jako panenka. Na mole ji doprovodil i její syn, který byl ve společenském obleku asi nejroztomilejším modelem z celé přehlídky.

YAN_5427

Foto: Herminapress