Úspěšná topmodelka Karolína Bosáková (35), která nyní vlastní modelingovou agenturu, má teď plné ruce práce s pořádáním prestižního Prague Fashion Weeku.

Na nedostatek práce si rozhodně nemůže stěžovat, a tak není divu, že často řeší, jak ji skloubit s mateřskými povinnostmi. Doma na ni totiž čekají dcerka Evelin (3,5) a půlroční syn Albert.

Toho si občas vytížená kráska vezme s sebou i do práce. My jsme ji zastihli na castinzích v luxusním hotelu Boscolo, kde spolu s Táňou Kuchařovou, spolupořadatelkou Prague Fashion Weeku Bárou Bergovou a dalšími porotci vybírali modely a modelky na zmíněnou událost sezóny, která bude probíhat od 9. do 15. září na vybraných místech v centru Prahy.

bosakova-bergova-kucharova

Nutno říct, že šestice porotců o Albertovi ani nevěděla. Synek Bosákové je jistě snem každé maminky, protože byl celou dobu hodný a na okolí se pořád jenom usmíval.

"Máme za sebou docela náročný den. Vystřídalo se nám tu přes 300 modelů a modelek z nejprestižnějších agentur Česka a Slovenska," nechala se slyšet Bergová.

Pokud se na Prague Fashion Week nedostanete, nemusíte zoufat! Celotýdenní přehlídku luxusní módy a vytříbeného stylu můžete sledovat prostřednictvím iGlanc.cz!

casting

Foto: Prague Fashion Week