Herečka Alena Antalová (41) otevřeně promluvila o výchově svých čtyř dětí, a i když by se mohlo zdát, že jde o splnění snů o velké rodině, opak je pravdou.

Hvězda muzikálu Mamma Mia přiznala, že během letních prázdnin má doma hotové galeje. Malí ďáblíci Alenka (8), Elenka (7) Honzík (5) a Maruška (1) jí totiž dávají pořádně zabrat.

"Vždycky máme dokonale naplánované léto, protože není jednoduché mít čtyři malé děti a dva měsíce volna. To jsou pro rodiče galeje. Oni vydrží doma dva dny a pak lítají vzduchem," smála se.

"Už se těším, až začnou školy a školky a kroužky, abych si trošku odpočala," svěřila se Antalová, která má pro své děti program pečlivě naplánovaný do poslední minuty.

"Celá rodina pojedeme do Bulharska, kde máme u Černého moře své místečko. Jelikož máme hodně malých dětí, tak preferujeme písečné pláže a na to naše místo skoro nikdo nechodí," pochvalovala si.

" Už se s dětmi moc těšíme. Potom ještě pojedeme za kamarádkou na Berounku. Většinou my trávíme u ní týden a ona pak jezdí za námi do Prahy zase se svými dětmi," dodala Antalová, která dorazila na obnovenou premiéru opery Don Giovanni do Stavovského divadla.

Foto: Herminapress a archiv