Herečka Alice Bendová poslední dobou nebyla příliš vidět. Veškerou svou pozornost věnovala péči o své děti. To se teď ale změní, protože se vrhla zpět do práce a diváci se mohou těšit na pořádnou seriálovou mrchu. 

"Moje dcerka má teď období, kdy vstává v pět ráno. Nic s tím nenadělám, takže jsem opravdu ranní ptáče. A také vstávám kvůli natáčení. Točím seriál a od května mě čeká další. Do teď jsem devadesát devět procet času trávila s dětmi, což se momentálně mění. Ale těším se na to, je to práce, která mě baví a naplňuje," svěřila se Alice, která dorazila na slavnostní otevření nové kliniky plastické chirurgie Yes Visage na Praze 5.

"Nemohu zatím prozradit, o co jde. Můžu ale říct, že určitě nehraju hodnou holku. Asi by mě to ani nebavilo. Negativní postavy jsou zábavnější a můžu se na nich pořádně vybít. Asi bych ani netoužila hrát nějakou charakterní roli," dodala.

Alice se chodí nechávat zkrášlovat do Yes Visage jednou za dva až tři měsíce, ovšem radikálnějším zákrokům se vyhýbá.

"Po porodu s Aličkou jsem držela dietu a snažila jsem se trochu hýbat. Nebylo to ale ono, takže jsem pak podstoupila liposukci zmražením břicha. Také jsem si nechala dát botox do čela, myslím, že už na to mám nárok. Když vidím holky, které to podstupují v pětadvaceti, tak kroutím očima, ale ve čtyřiceti už si žena může v drobných věcech pomoct. Malé neinvazivní zákroky mi přijdou fajn, protože nejsou vidět a jediný efekt je ten, že člověk vypadá odpočatě."

Herečka se také svěřila, že má komplexy ze svého vzhledu stejně jako každá jiná žena. Některé partie se jí zkrátka líbí více a jiné méně.

"Komplexy jsem měla a mám dodnes. A myslím si, že malé mindráky obecně jsou zdravé, alespoň lidi nejsou příliš sebevědomí. Nejdůležitější je, se moc neřešit a se dvěma dětmi na to ani není čas."

Foto: Herminapress