Herečka Alice Bendová (40) si dopřála delší období, kdy vypustila práci a věnovala se hlavně rodině. Nyní ale s vervou sobě vlastní opět naskočila do kolotoče povinností.

"Ne, že bych přestala pracovat úplně, ale ubrala jsem plyn. Záměrně, věnovala jsem se dětem, odmoderovala nějakou firemní akci, pomáhala jsem při charitě. Teď už ale jedu opět naplno," nechala se slyšet.

"Natáčí se nový seriál, kde budu mít jednu z hlavních rolí a ten mne naplňuje. Nemohu toho moc prozrazovat, snad jen to, že bude dlouhodobý, ze současnosti, měl by řešit vztahy a diváci si užijí i trochu legrace," pochvaluje si.

"Podle mne je skvěle napsán, mě osobně se moc líbí a těším se na každé natáčení," svěřila se herečka, kterou jsme zastihli na charitativní akci nadace Naše dítě, 5 000 000 pro dětský úsměv.

"Projekty, které pomáhají dětem, jako máma vždy s chutí podpořím," dodala Bendová, vzala košíček a začala ho plnit zbožím v jedné z drogerií společnosti, jež akci spolupořádala.

Pozadu za ní ovšem nezůstaly ani další dvě známé dámy, Jana Adamcová a Nicol Lenertová, které rovněž přišly akci podpořit. Jen Heidi Janků start nestihla, protože točila pořad na Barrandově.

Foto: Herminapress.cz