Není radno povyšovat se nad své podřízené. Na vlastní kůži se o tom přesvědčí majitel stavební firmy Filip Krejza v podání Ondřeje Veselého v seriálu Svatby v Benátkách.

Filip nemá zrovna dobrý den. Manželce Elišce konečně přiznal, že má rok a půl poměr s Olgou, kterou hraje Petra Hřebíčková. A odejde od ní i přesto, že Eliška čeká jejich vymodlené dítě. Když ale Olga zjistí, že Eliška je těhotná, Filipa vyhodí. Ten se pokorně vrátí k manželce.

Ta ho ale vyhodí taky, tak schlíplý podnikatel zapíjí žal v herně. Tam si ho vyhlédnou dva jeho bývalí zaměstnanci. Opilý Filip je svými arogantními řečmi vyprovokuje k tomu, že si s ním vyřídí účty. Počkají si na něj a před hernou mu dají pořádnou nakládačku.

"Natáčení rvačky mě bavilo, Filip je takový uhlazený, těšil jsem se, až se situace kolem něj vyhrotí, praskne jeho nevěra a on dostane, co si zaslouží, až z něj bude trochu troska," smál se Veselý.

Útočníky hráli kaskadéři, kteří přesně věděli, jaký pohyb mají udělat a jak mají rány směřovat, aby herci – v tomto případě Ondřeji Veselému - neublížili. Aby si neporanil při rvačce kolena, oblékl si pod kostým chrániče.

Foto: FTV Prima