Milujete skvělou muziku a zimní party na zasněžených horách? Už nemusíte dlouze cestovat. Autentickou atmosféru rakouských Alp plnou sněhu, taneční muziky a dobrého pití zažijete poprvé v centru Prahy.

Stačí vyjet po jezdících schodech v pražském obchodním domě Kotva do posledního patra a nechat se unášet krásným výhledem z terasy, na které najdete unikátní Apres Ski stan restaurace T-Anker. Od února pak pro vás bude připraven speciální zimní výtah, který vás zaveze přímo až na místo.

Hlavní myšlenkou Apres Ski stanu bylo navodit atmosféru stylových zimních party za účasti nejlepších českých DJs. Uvnitř stanu o rozloze více než 60 m2 najdete exkluzivní řadu točených piv od německé značky Maisels Weisse. Příjemnou horskou atmosféru dokreslí i sladké Bombardino, svařené víno, nebo mrazivě ledový Aperol Spritz, a to za velmi přijatelné ceny, které se nepodobají těm na rakouských sjezdovkách.

Pokud se chcete příjemně naladit na akční večer s přáteli, určitě byste měli navštívit BEFORE party v unikátním stanu každý pátek a sobotu od 19:00 do 22:00 za účasti českých DJs. Skvěle se pobavíte a můžete pokračovat vstříc dalším dobrodružstvím do večerní Prahy.

Stan bude otevřen přes celé zimní období. A nálada? Ta určitě v Apres - Ski nebude na bodu mrazu! Více informací na www.apresskikotva.cz

Foto: Archiv