Mladinká zpěvačka Monika Bagárová nedávno překvapila odletem do Ameriky, kde si našla přítele a podle svých slov také novou práci. Že se zde pokouší dobývat hudební scénu je očividné, Monika ale zatím detaily tají.

„S mou kariérou tam se to vyvíjí nějak, a brzo o tom dám bližší info. Zatím je to tajné. Nechci moc prozrazovat, je to velká věc a teprve až bude podepsaná smlouva, začnu o tom mluvit,“ nechala se slyšet Bagárová, u které hrozí, že se za Americkým přítelem brzy přestěhuje na trvalo. Zatím se ale stále vrací domů.

„Pendluju mezi Prahou, Brnem a Amerikou a v pohodě to zvládám. Ta změna mi ohromně vyhovuje, v Americe si můžu vyprázdnit hlavu a poznávat nové lidi, věci a místa. Tam bývám zhruba měsíc a vždycky se na týden vracím do Čech. Rodina je v pohodě, jsme skoro každý den na Skypu,“ říká zpěvačka, která si zazpívala na letošním Československém plesu v Obecním domě a vynesla jedny z nejdražších šperků, Chopard.

„Já bych tancovala ráda, ale většinou jsem na plesech pracovně. Buď nemám čas nebo partnera. Kdyby mě zde nějaký muž oslovil, zatancovala bych si.“ Co se týká povolání jejího přítele, Monika zatím mlží.

Foto: Herminapress