Herečka Aňa Geislerová (37) se těší velké oblibě nejen u filmových tvůrců, ale i v mnoha jiných oblastech a sférách. Samostatnou kapitolou jsou třeba kalendáře, kterých letos nafotila hned několik.

Hvězda filmů Kráska v nesnázích nebo třeba Čtyři slunce zazářila i v novém kalendáři společnosti, která je předním výrobcem lihovin v Česku. Svou účast ale podmínila tím, aby celý výtěžek kalendáře šel na charitativní vánoční bazar, který spolupořádá.

Nakonec díky dražbě získala krásných 200 tisíc korun. Spokojená ale byla nejen Geislerová, ale i ti, kdo snímky z kalendáře vydražili. Jedním z nových majitelů se stal i herec Lukáš Langmajer.

"Rozhodli jsme se zmapovat ženskou krásu, kterou míjí svět celebrit a bulváru, krásu, která je všude okolo nás. Jde jen o to, abychom ji dokázali objevit, vnímat a zachytit. Fotili jsme prostě krásné české ženy. A věřím, že se to podařilo," uvedl autor kalendáře Stock 2014 Adolf Zíka, kterému v pražském Buddha Baru celý večer asistovala a pomáhala Eva Decastelo.

"Vděčím mu za mnohé, kdyby nebylo jeho, nebyla bych dneska tam, kde jsem," nechala se slyšet sympatická moderátorka.

Foto: Herminapress.cz