Operní pěvkyně Andrea Kalivodová (36) před časem ocitla tváří v tvář vážnému onemocnění. I když vše nakonec dobře dopadlo, navždy jí to změnilo život!

"Charitě jsem se věnovala již dříve, ale nikdy to nemělo žádnou koncepci. Vždycky se jednalo o akce jednorázové," přiznala.

"Proto jsem velmi přivítala to, když mě moji přátelé oslovili, jestli chci pomoci s osvětou týkající se vzácného onemocnění plicní arteriální hypertenze," dodala Andrea, která své přátele a spolupracovníky přivítala na vernisáži fotografií Není samozřejmé se nadechnout.

Výtěžek z dražby snímků, jejichž autorem je uznávaný fotograf Dan Sklenář, pak půjde na léčbu zmíněné nemoci.

"Mám možnost spolupracovat s Centrem pro léčbu plicní hypertenze, které je v pražském  IKEMu. A je mi opravdovou ctí, že spolu se mnou jsou na fotografiích profesor Josef Kautzner," nešetřila chválou Kalivodová, která se na slavnostní večer vyzbrojila velmi odvážným výstřihem.

Do restaurace Aroma Culinaria na pražské Harfě ji přišli podpořit například Gabriela Vránová, Marian Vojtko, Tereza Mátlová, Sandra Parmová, Kamila Špráchalová nebo Pavlína Mourková.

Foto: Herminapress.cz