I přes rostoucí bříško je Andrea Kalivodová neustále v jednom kole. V rámci příprav na Hudební festival Znojmo, který každoročně pořádá operní diva Pavlína Senič, prozradila, jak se bude jmenovat její syn. 

 „Andrejka je úžasná, pořád pracuje, i když by si v pátém měsíci už zasloužila odpočívat. Ale když jí pošlu nějaký mail, odepíše mi na něj třeba ve dvě v noci. To malé bude určitě workoholik,“ popsala Senič se smíchem spolupráci s kolegyní. „Určitě by měla víc relaxovat a věnovat se sama sobě,“ dodala matka malé Lilianky.

Nicméně Andrea Kalivodová je opravdu živel a nicnedělání je jí cizí. „Jsem ráda, že mě Pavlínka pozvala, příští rok bych se ráda festivalu zúčastnila už naplno, letos to bude s ohledem na bříško jen v rámci podpory,“ uvedla s tím, že společně se Senič chystají na konec prázdnin pro své posluchače překvapení.

Překvapením ovšem nebude jméno jejího potomka. „Bude to buď Adrian, nebo Richard. Vybrali jsme jména, která začínají na moje a partnerovou první písmeno,“ prozradila.

Operní diva Pavlína Senič pořádá každoročně ve Znojmě úspěšnou akci Hudební festival Znojmo. Ten se uskuteční v červenci a objeví se tam známá jména - například Saša Rašilov, Vladimír Franz, Karel Voříšek, Pavel Šporcl, nebo Felix Slováček ml.

Foto: A. Macciani