Ne každá modelka si může dovolit, odhalit svou pravou tvář, úplně nahou a bez make-upu. Především pokud se nejedná o náctileté modelky, které mají díky svému věku pleť jako miminko. Ovšem Andrea dokázala, že na to rozhodně má!

Tento týden pokřtila modelka svůj další kalendář, ve kterém poprvé nechala fotografa zachytit její přirozený půvab, který se neskrývá pod vrstvou líčidel. Kalendář Andrea 2014 samozřejmě poslouží nejen jako krásná ozdoba na stěnu vašeho příbytku, ale pomůže také Nadačnímu fondu Pink Bubble. Jeho posláním je podpora onkologicky nemocných náctiletých a mladých dospělých v České republice v průběhu léčby, v době rekonvalescence a při následném návratu do běžného života.

Šikovným fotografem, který má tento počin na svědomí je Ben Renč, mladší bratr režiséra Filipa Renče. „Focení proběhlo hladce. Chtěl bych poděkovat celému týmu za profesionálně odvedenou práci. když je dobrý tým a krásná modelka, jde všechno snáz,” říká k focení Ben a dodává: „Fashion poloha, do které jsme Andreu na fotkách nasměrovali, jí velmi svědčí. Jsem zvědav na reakce lidí!”

Vybírat fotografie Benovi pomáhal dokonce i manžel Verešové, Daniel Volopich.

Foto: Ben Renč