Milované lyžování se jí málem stalo osudným. Když se modelka Andrea Verešová (32) s manželem a dětmi před nedávnem vypravila na hory, jistě netušila, že to letos bude naposled.

„Chtěli jsme si užít ještě poslední jízdu, ale raději jsem si ji měla odpustit. Sníh a podmínky na svahu už rozhodně nebyly ideální. Upadla jsem a zpřetrhala jsem si vazy v koleni,“ posteskla si Verešová, která platí za velmi zkušenou lyžařku. „Je to horší než zlomenina. Lékaři mi řekli, že s prací se budu muset na nějaký čas rozloučit,“ dodala nešťastná kráska, která je nyní odkázána na pomoc blízkých.

Moc dobře si uvědomuje, že v následujících týdnech bude muset odříct nasmlouvané akce i nejrůznější společenské události. „Je to hrozná bezmoc. Můžete jen ležet nebo sedět,“ říká dvojnásobná maminka, která na nějaké skotačení s dětmi, ať už na horách nebo třeba na hřišti, musí zapomenout.

„Stanou se i mnohem horší věci, musím to tak brát. Na hory jsem ale určitě nezanevřela,“ dodala závěrem Andrea, která lyžařskou výbavu může uklidit do sklepa.

Andrea Veresova Foto: showpix.cz