Modelka Andrea Verešová (33) už má podle svých slov dost toho, že kam přijde, tam je rázem středem pozornosti. Z veřejného života by se prý ráda stáhla.

"Snažím se vyhýbat bulvárnímu životu, už mi to přerostlo přes hlavu a hlavně mě to přestalo bavit," postěžovala si kráska, která po delší době udělala výjimku a zúčastnila se coby porotkyně slavnostního finále Miss Hasička a Hasič roku 2013.

"Byl to jeden z nejpříjemnějších večerů z poslední doby. Užila jsem si skvělý program a pokochala jsem se krásnými, sympatickými děvčaty. Je úžasné, že mají odvahu zúčastnit se soutěže krásy," rozplývala se Verešová.

"Pro mě jsou krásné už tím, že vůbec dělají tuto profesi, mají odvahu a ochotu pomáhat. Je to pro mě jedna z nejkrásnějších soutěží," pěla chválu na hasičky Verešová, kterou doprovázel manžel Daniel Volopich.

Otázkou je, na jak dlouho ji veřejný život omrzel. Modelka už několikrát názorně dokázala, že jí publicita rozhodně není lhostejná, naopak. Až čas  ukáže, nakolik to Verešová myslela vážně.

veresova

Foto: Herminapress.cz