Jaro je tu v plné síle, ale my už teď víme, co bude trendy příští sezonu podzim/zima 2014. Inspirujte se líčením, které vytvořila mezinárodní specialistka na make-up značky Giorgio Armani Beauty, Linda Cantello. Její kolekce nese jméno Fade to Gray, což napovídá, že v hlavní roli budou tlumené odstíny šedé! 

Tuhle barvu symbolizuje flanel, který se objevuje v oděvech typického stylu Armani, tentokrát však s nezvyklými proporcemi. Tvary přicházejí s revolučními liniemi a vyjadřují zcela nový koncept individuality, pohodlí, pojetí barev a zpracování materiálů. Záblesky světle zelené barvy dodávají šedé a černé na dramatičnosti. Každý detail vyzdvihuje osvobození od pravidel a omezení.

Linda Cantello převedla kolekci Giorgio Armani Womenswear pro podzim/zimu 2014-2015 do podoby make-upu. Jak tento jarní look charakterizuje sama tvůrkyně? „Ztlumení k šedé. Oči zalité barvou. Představte si výrazný look Armani s přísně  geometrickými liniemi obočí, zelenýma očima, vínovými rty a to všechno tak trochu rozmazané.“

Inspiraci podle Armani najdete v naší fotogalerii:

Foto: Archiv