Herečka Míša Doubravová (22) se vrací do časů, kde své tělo trápila na hodinách baletu. Chce se totiž dostat zpátky do formy kvůli nové práci.

"Každý den cvičím protahovací cviky, abych se dostala do kondice, jako když jsem byla menší a chodila na balet," svěřila se na předávání Zlaté desky za prodej alba s písněmi z muzikálu Pomáda, který uvedlo Divadlo Kalich.

Tu slavila v modelu s motivem velkého oka na hrudi. "Říká se, že třetí oko máme na čele. Já si ho umístila trochu níž, když už mi pánbůh v těchto partiích moc nenadělil," vtipkovala Míša, která podobně jako ostatní připila jenom symbolicky.

Řadu herců z Pomády totiž čeká po její červnové derniéře zkoušení jiné taneční legendy, kterou je Horečka sobotní noci. Představitel hlavní role Jan Kříž si ponocování zakázal až do zářijové premiéry.

Brzo ráno po oslavě zlaté desky stál v Kunratickém lesíku v běžeckém. "Čeká nás hodně trápení na tanečním sále, proto jsem začal intenzivně běhat," svěřil se. To Tomáš Savka se udržuje ve formě jízdou na kole, na němž také na oslavy Pomády dorazil.

Foto: Herminapress.cz