Mít za sestru slovenskou moderátorku Adélu Banášovou, musí být radost. Díky ní byste totiž právě balili a chystali se na dovolenou k moři. Adéla zájezdem obdarovala svoji sestru Máriu. 

Mária je o sedm let starší než Adéla, letos oslavila čtyřicetiny a zájezd je dárek právě k tomuto jubileu. Sestry ovšem tak skvělé vztahy vždycky neměly.

„Smutně jsme se ignorovaly a obcházely se. A když jsem Márii chtěla udělat něco špatného, tak jsem třeba jejímu medvídkovi rozstříhala oblečení. Jako malou by mě ani nenapadlo, že bych s ní vůbec někam na dovolenou jela,“ líčí dnes už s úsměvem Adéla.

Při výběru místa jejich společné dovolené moderátorka myslela i na svou šestiletou neteř, která jede s nimi. „Nechtěla jsem cestovat někam daleko, aby to nebyl dlouhý a namáhavý let, Natálka totiž ještě nikdy letadlem neletěla. Zvolila jsem tedy Řecko. I hotel jsem vybírala pečlivě, aby to tam bylo pěkné, malé, a aby to mělo soukromou pláž. Když tohle všechno hotel splňuje, je to tak trochu i záruka toho, že bude stát na pěkném místě,“ vysvětluje Adéla.

Sama tráví léto víceméně v Bratislavě. Její přítel Peter Modrovský totiž provozuje ve své taneční škole denní tábory. Nijak zvlášť jí to nevadí. „Začínám být taková, že mě přestává bavit jen tak ležet. Potřebuju nějakou aktivitu a v Bratislavě se jdu projít do lesa, zacvičit si, nebo zaplavat," vypočítává Adéla.

Ráda vyrazí i jen tak do města, třeba do nedalekého River Parku, kde leží i hotel Kempinski, který se pyšní nejkrásnějším spa ve městě. Adéla tu mimochodem bývá častým návštěvníkem. "Tohle nábřeží mám hodně ráda i proto, že je takové tiché a kultivované," uzavírá.

Foto: Herminapress