Herečka, která se naposledy blýskla například ve StarDance, má k svátku Svatého Valentýna vpravdě svérázný vztah. Byla to právě ona, která loni asi dva týdny před 14. únorem přišla s písničkou Kráva. Ze skladby, na níž spolupracovala s kamarádkou Markétou Stehlíkovou, se rychle stal hit. Není divu. Obě dámy totiž projevily notnou dávku smyslu pro humor a sebeironie.

Sama Bára přiznává, že loňský svátek zamilovaných prožila velmi originálně. „Minulý rok to bylo strašně srandovní. Byli jsme s přítelem (Tomáš Měcháček – pozn. red.) v Krkonoších na svahu, jezdili jsme, bylo toho 14. a já jsem pořád čekala, co tedy bude,“ vypráví. „Kolem třetí hodiny odpolední přijel ke mně, vytáhl z kapsy rozmačkaný bonbon rafaelo, podal mi ho a řekl: Na, tady máš, když se o tom tak mluví,“ vzpomíná se smíchem Bára.

Ve skutečnosti je ale její přítel velmi pozorný. „Dává mi hrozně moc kytek, nosí mi je často, třeba na představení,“ pochvaluje si herečka. „Pomáhá mi, když toho mám hodně a nestíhám… Po každém přenosu StarDance mi donesl krásnou kytku,“ dodává.

Největší radost ale Báře udělají květiny v květináči. „Řezané mám taky moc ráda, ale přece jen jsou to „mrtvolky“. Jsou nádherné, ale je to jenom naše spotřební zboží,“ vysvětluje. „Takže raději kytky zalévám a mohu se koukat na to, jak rostou a pak jednou za rok vykvetou,“ uzavírá herečka a nadšená pěstitelka.

Foto: showpix.cz