Pokud by Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská (22) chtěla modeling pověsit na hřebík, skvěle by se uchytila jako barmanka. S šejkrem se totiž umí otáčet víc než skvěle!

"Na to, že jsem dneska míchala koktejly podruhé v životě, to byl velký úspěch. Pánové, kteří ochutnali, skandovali mé jméno a dožadovali se přídavku," usmívala se kráska v zářivých zelených šatech na 5. narozeninách sky baru Cloud 9 v hotelu Hilton.

Pro některé dívky to ale byla barmanská premiéra. Úřadující královna krásy Gábina Kratochvílová (23) měla díky studiu na vysoké škole hotelové alespoň nějaké základy.

Gábina Kratochvílová a Monika Leová

"Na škole jsem absolvovala teorii, ale míchání koktejlů je show a já si nikdy úplně netroufla do toho jít. Dnes večer jsem si to úžasně užila a doufám, že to nebylo naposledy, výsledek stojí za to," pochvalovala si.

Se svým koktejlovým umění byla spokojená i Linda Bartošová, která kromě lahodných drinků bodovala i bujným dekoltem.

Linda Bartošová

České Miss si nenechaly ujít nádherný ohňostroj a kdo tvrdí, že štíhlé missky nejedí, měl by vidět, jak si smlsly na lahodném narozeninovém dortu, který pomohly slavnostně rozkrojit. "Je úžasný, dokonalý, asi nejlepší dort, jaký jsem kdy jedla," rozplývala se Monika Leová (22).

Narozeninová party Cloud 9 baru se vydařila a byla pro dívky tak trochu přípravou na 10. narozeniny soutěže krásy Česká Miss, které se pomalu blíží. Castingy jubilejního ročníku odstartují už v listopadu.

Foto: Česká Miss