Prezident karlovarského festivalu Jiří Bartoška (66) na závěrečný ceremoniál vyvedl celou rodinu. Do hotelu Thermal ho doprovodila nejen manželka Andrea, ale i syn Janek a dcera Kateřina.

Čtveřice ví, co se sluší a patří, a tak právem patřila mezi ozdoby večera. Nutno říct, že vzhledem k povinnostem Bartošky moc příležitostí k tomu, aby se společně sešli, neměli. A tak si společný večer o to víc užívali.

Bartoškův syn Janek, který v současné době studuje školu v Americe, po otci podělil nejen pověstný šarm a charizma, ale i výborné vystupování. Nebylo by proto velkým překvapením, kdyby se na chodu karlovarského festivalu dříve či později začal nějakým způsobem angažovat.

S showbyznysem a uměleckým prostředím má ale bohaté zkušenosti i jeho dcera, která svého času chodila se známým tanečníkem Janem Bursou.

"Letos byly Vary už před festivalem nádherné," pochvaloval si před začátkem filmového svátku Bartoška. Jistě budou i příští rok. A kdo ví, třeba se v některé z funkcí blýskne i některá z jeho talentovaných ratolestí.

Foto: Herminapress.cz