Herečka Lucie Benešová (39), která zazářila coby protivná zástupkyně ředitele v seriálu Gympl, hlásí návrat na obrazovku! Zazáří coby nevěsta pana ministra ve Svatbách v Benátkách.

Zahraje si populární herečku Barbaru Karasovou, která nejen díky své práci velmi zajímá bulvární média. Má totiž vztah s ministrem kultury Burdou, kterého hraje Zdeněk Mahdal.

Tato dvojice se chce v seriálu vzít, ale je jí jasné, že taková událost neunikne pozornosti médií. Vymyslí proto lest na oklamání bulváru a předhodí médím své dvojníky. Díky tomu se jak Lucie, tak Zdeněk v seriálu objeví ve dvojroli.

"Hrát herečku mě moc baví. Odjakživa jsem si totiž užívala, když mě maskéři líčili a česali. Spousta herců to naopak nesnáší. A v roli Barbary a její dvojnice jsem v maskérně často a jsem pokaždé jiná, což mě moc baví," nechala se slyšet Lucie.

Stalo se jí samotné, že by někdy musela utíkat před médii, jako její seriálová postava? "Naštěstí ne, nejsem tak žádaná herečka, aby mě novináři museli pronásledovat. A s pozorností, kterou občas poutám, jsem se naučila pracovat," svěřila se.

Foto: Archiv FTV Prima