Partička našich mladých herců se proti sobě utkala v soutěži, ze které běhal mráz nejen po zádech, ale i po jiných částech těla. Při plnění první disciplíny svou rychlostí překvapila Berenika Kohoutová, která se bez ostychu začala prohrabávat akváriem plným ledových kostek, jakoby ji mráz vůbec netrápil.

Mrazuvzdorné hodinky ICE WATCH z nádoby vytáhla, seřídila a umístila na ruku za pár vteřin. "Mám pouze jedny hodinky. Je to naprostý oldschool a zatáhla jsem je jednomu kamarádovi a od té doby se mu vyhýbám, abych mu je nemusela vracet! Na čas se koukám často a vždycky zjistím, že nestíhám," červenala se Berenika Kohoutová a mnula si mrazem zrudlé dlaně, na kterých se jí vyjímaly hodinky, kvůli kterým snad už nebude chodit pozdě. Za účast ve hře je totiž dostali všichni soutěžící.

Na svá bedra si průběh soutěže vzal v současné době jeden z nejvytíženějších a nejpopulárnějších moderátorů současnosti Radek Jirgl. Povzbuzoval soutěžící, vyhlašoval výsledky, obveseloval přítomné, popoháněl porotu, radil malířům, kontroloval soutěžící a ještě vše prokládal vtipy.

Ledových hrátek v Music Clubu Zlatý strom se zúčastnila také Nikol Kouklová, Míša Sejnová, Lenka Zahradnická, Karel Heřmánek ml. a Radúz Mácha.

Foto: Ice Watch a Zlatý Strom