Už se má skvěle! Zatímco jiní po rozchodu truchlí a zavírají se do sebe, Berenika Kohoutová (22) se po rozluce s bývalým partnerem Táni Vilhelmové (34), Pavlem Čechákem (35), soustředí hlavně sama na sebe.

"Čas na osobní život mám, ale dovolená s partnerem nebude. Protože není. Rozešli jsme se. Ale teď už jsem šťastná a spokojená, chodím si po Praze a vstřebávám všechny zážitky," řekla pro iGlanc.cz Berenika, která je už víc než měsíc sólo.

Nedávno se rozloučila nejen se svým přítelem, ale i mnohými televizními diváky. "Je to otevřené. Já jsem ze seriálu Ulice odešla na svůj popud. Všechna spolupráce byla skvělá, ale už když jsem tam nastoupila, tak jsem řekla, že je to jenom na rok a půl," říká ke své roli v oblíbeném seriálu Kohoutová, která ale nevylučuje svůj návrat.

Čas navíc si vynutila mimo jiné kvůli práci na nové desce, kterou spolu se svou kapelou plánuje vydat. "Měla by se jmenovat Dominika Meets Jazz, takže mám docela napilno, kromě toho se ale věnuji ještě několika projektům, ty bych zatím nerada prozrazovala," nechala se slyšet činorodá umělkyně.

Foto: Herminapress.cz