Byla jsem na večírku. Byl trochu dekadentní. Všichni přítomní totiž nebyli (kromě mě) starší čtyřiceti let a všichni byli strašlivě úspěšní! To znamená, že všichni měli nádherné domy, zahrady, děti na superškolách, perfektní fára, zážitky z celého světa a všichni uměli hrát golf. A protože všude tekla spousta nejkvalitnějšího alkoholu, tak se někde uvolnila brzda a muži začali říkat, co mají na ženách rádi a co ne.

Aleš řekl, že nejdůležitější u žen jsou ňadra. A že je mu i docela fuk, jestli má žena taky celulitidu nebo tučné bříško. Jakmile ale nemá čtyřky, tak pro ni nemá ani pohled.

Karel řekl, že se mu líbí ženy, které mají silnější stehna, kulatý zadeček, a že nesnáší sádlo pod pupíkem. Že ho nepřitahují „bidla“ nad 170(!) cm, a že taky není uchvácen ženou, která má chodidla delší než je číslo 40.

Patrik řekl, že dívka, která získá jeho přízeň, musí mít vlásky minimálně po ramena, a že je nezbytné, aby měla rovné zoubky.

Michal prohlásil, že se mu líbí jen ženy s dlouhýma nohama jako Sklenaříková a že má rád, když mají jeho přítelkyně účesy jako kluci.

Michal řekl, že chce, aby jeho přítelkyně měly útlé boky a dlouhé krky.

Jéňa se svěřil se svou vášní pro rusovlásky s mléčně bílou pletí.

Vašek řekl, že je vždycky okouzlen, když vidí černovlásku s jiskrnýma očima a tmavým klínem.

Pak jsem ještě slyšela, že David má rád holky se světlými chloupky na obličeji, když je vidí ve slunci a Filip řekl, že když se potká s ženou, která má úzká zápěstí, kotníky i prsty, tak má touhu je obemknout. Pavel řekl, že se mu nejvíc líbí černošky, protože mají sametovou kůži a zadek posazený hodně vysoko…

No… neodpovídala jsem ani jednomu modelu, který by měl u přítomných fešáků šanci, a tak jsem chtěla pozornost zacílit k ušlechtilejším cílům. Chtěla jsem vědět, jaké by měly mít vyhlédnuté krásky v jejich sexy tělíčkách nitro.

Nikdo se dost dlouho neměl k hovoru. Pak David řekl, že ta jeho holka by měla být trochu vzdělaná a trochu i emancipovaná. To znamená, že by měla umět řídit auto až pojede s dětmi do školky a taky by měla umět s nimi dělat úkoly.

Aleš řekl, že by měla být praktická a Michal řekl, že by se měla umět postarat o dům i zahradu.

„A co vášeň?“ zeptala jsem se.

„Po svatbě bych to u ní s vášní nepřeháněl,“ řekl mi Karel.

„Proč?“

„Abych jí stačil a neutekla mi za jiným!“

„A co bystrost, hrdost, smysl pro humor a laskavost?“

„Jóóóó!“ volali chlapíci. „Smysl pro humor ať má, ale zas ne tak moc velkej, abychom jí nebyli k smíchu! Laskavá ať je, ale hlavně na nás, aby se zbytečně nerozdávala jinde… Hrdost doma není nutná, ale měla by jí taky trošku mít, aby se s ní nemávalo, když se bude starat o rodinu a taky by měla být poddajná a čistotná, abychom měli doma hezky…“

Nebyla jsem uspokojená. Pánský spolek mě ale inspiroval, abych vyhledala dámské polovičky.

Alešova manželka nemá ňadra čtyřky. Má asi jedničky, chodí bez podprsenky, je to inženýrka ekonomie a je moc krásná, protože se pořád směje. Řekla mi, že Aleš jednou naznačil, že by si mohla nechat ňadra zvětšit, že si pak podprsenku vycpala ponožkami, udělala mu doma intimní sexy přehlídku a že věří, že ji už k ničemu nebude nutit. Alešova Jája mi připadala okouzlující svým sebevědomím a fascinovala mě tahle její věta: „Kdyby mi řekl, že buď budu mít větší prsa nebo půjde z domu, tak bych za ním během vteřiny zapráskla dveře! Taky po něm nechci, aby si nechal píchat hormony a obrostl mužnou srstí!“ Karlova Iveta má silnější stehna, jak to má Karel rád, má ovšem všechno plnější, protože váží 126 kilo. Svěřila se mi, že se trápí dietami, ale že má štěstí, protože jí Karel říká, že silné ženy se mu hrozně líbí.

Patrikova celoživotní partnerka je učitelka. Vlasy měla stažené do přísného ohonu a ani jednou za celý náš rozhovor se neusmála.

Michalova žena má sice ježka, který se Michalovi líbí, ale měří 158 cm, takže, i když he štíhlá jako proutek, tak délkou svých nohou konkuruje leda tak lišce.

Jéňa by zrzavou lišku chtěl, ale jeho manželka je nádherná něžná odbarvená blondýnka s čokoládovýma očima.

Michal doma nemá ženu s úzkými boky a dlouhým krkem, ale žije už dlouho s trenérkou, co závodně plavala a má proto ramena širší než on.

Proč vás unavuji výčtem nenaplněných představ nějakých pochybných neznámých lidí? Protože je strašně obtížné formulovat si vlastní přání, a protože mnohem lehčí je na to přání rezignovat!

Chci vám prostě nějak nenápadně naznačit, že když si představujete, že váš pan Božský musí mít vzdělání, kinderstube, majetek a zodpovědnost, že to má být brunet s pevným břichem a že se musí umět o vás postarat… a že když už jste dlouho sama, protože pan Božský oblažuje někoho jiného a ve vašem městě už jiný Božský neexistuje… a když čekáte na Božského sama už přes dva roky, tak… tak se na svou představu Božského vykašlete a berte toho, kdo právě je!!!

Muži to nedělají jinak a občas právě z těchto šedě realistických svazků vznikají nádherné věčné lásky.

Tahle moje věcně vypočítavá rada ovšem neplatí pro alkoholiky, násilníky, blbce, kariéristy, neplatí pro ženy, které zapomněly na své ženství a neplatí pro tyrany a zlatokopky a neplatí pro voliče levicových stran!

S Glancem za reálné šance!